Досягнення

2 3 > >>
03.12.2021
Юлія Гончарук підвищила кваліфікацію у ЦПРПП
У листопаді Хмельницький ЦПРПП провів серію освітніх вебінарів. Учителька інформатики Юлія Гончарук навчалась за напрямом "Прийоми організації дистанційного та змішаного навчання" та успішно пройшла вихідне діагностування. Вітаємо!
02.12.2021
Педагоги НВК№10 підвищують фахову майстерність
22-26 листопада відбувся листопадовий марафон педагогічних ідей, організований Центром Професійного Розвитку Педагогічних Працівників м. Хмельницького. 12 педагогів взяли участь у вебінарах Марафону: А.Люба, О.Оріщина, С.Войцехівська, Л.Бєлякова, О.Надорожна, Л.Донцова, Л.Стецюк, Т.Гуменна, І. Березюк, А. Кошевко, А.Янковська. Успішно пройшли вихідне діагностування, за результатами якого отримують сертифікати: А. Люба, О. Оріщина, С. Войцехівська, Л.Донцова, А.Янковська.
01.12.2021
І. Куліковець-Кицан підвищила кваліфікацію як наукова керівничка учениці
11 листопада 2021 року відбувся освітній вебінар Центру професійного розвитку педагогічних працівників "Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН: зміст та організація". Ілона Куліковець-Кицан, заступниця директора з НВР, вперше стала науковою керівничкою учениці-дослідниці, тому участь у вебінарі була надзвичайно корисною. Успішно пройдено й вихідне тестування. Вітаємо!
28.11.2021
Вітаємо Юлію Гончарук - спікерку Марафону педагогічних ідей!
З 22-26.11.2021 Центром професійного розвитку педагогічних працівників м. Хмельницького був проведений Марафон педагогічних ідей. У рамках Марафону досвідом роботи з підготовки та реалізації міні-проєктів на уроках інформатики поділилася Юлія Гончарук.
28.11.2021
Тренінг Юлії Гончарук на платформі ІППО
Вітаємо Юлію Гончарук з дебютом у якості спікера! 22.11.2021 р. на Платформі Інститутів Післядипломної Педагогічної Освіти в рамках Всеукраїнської онлайн конференції "Дидактичний потенціал цифрових сервісів для вчителів ЗЗСО" Юлія Юріївна провела всеукраїнський онлайн тренінг за темою «STEAM-проєкти на уроках інформатики в 5-9 класах. НУШ.»
2 3 > >>