(авторизація доступна лише для батьків учнів НВК№10)

Досягнення

2 3 > >>
12.06.2021
Відзначені педагоги НВК№10
На педагогічній раді НВК№10 підводили підсумки наукової та методичної роботи у 2020-2021 навчальному році. Пишаємось колегами, які отримали нагороди за результатами атестації, за результатами участі в обласній виставці педагогічних досягнень "Хмельниччина на шляхах реформування", за результатами підготовки переможців МАН: Дипломами Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти нагороджені Березюк Ірина, Думанська Тетяна, Лісіцька Ірина! Грамотами Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради нагороджені Зубатюк Наталія, Коцюба Оксана, Фоміна Олена! Грамотами Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджені Борсук Оксана, Кінашевська Неля, Юхимович Оксана! Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджена Козубай Людмила! Вітаємо!
04.06.2021
Курс інформаційної гігієни
Неправда крокує планетою і захоплює інформаційний простір. Зрозуміти як відрізнити фейковий акаунт в соцмережах, як виявити маніпуляцію та брехню, як зорієнтуватися в інформаційному шумі допоможе "Курс інформаційної гігієни" і навчить орієнтуватися в медіапросторі. Вчителі НВК№10,Донцова Леся Володимирівна та Козубай Людмила Іванівна, успішно пройшли курс та отримали сертифікати.
01.06.2021
Розвиток інтелектуально-творчих здібностей учнів
29.05.2021 р. на Платформі Інститутів Післядипломної Педагогічної Освіти в рамках Всеукраїнської онлайн конференції "Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти" вчителька початкових класів, Денисюк Марія Никифорівна, провела всеукраїнський вебінар "Розвиток інтелектуально-творчих здібностей учнів початкових класів".
17.05.2021
Освіта і здоров'я підростаючого покоління
Учителька основ здоров'я НВК№10 Оксана Надорожна набула безцінного досвіду та знань, взявши участь у ІІІ Міжнародному симпозіумі на тему: "Освіта і здоров'я підростаючого покоління".
30.04.2021
Інклюзивне навчання: досвід ефективних змін
Вітаємо нашу колегу, Оксану Гринів, з участю у форумі "Інклюзивне навчання: досвід ефективних змін". Оксана Володимирівна не тільки підвищила кваліфікацію, а й поділилася власним досвідом з актуального питання.
2 3 > >>