Авторизація необхідна для використання всіх можливостей і ресурсів сайту.

Тимчасовий Логін і Пароль Ви можете отримати у класного керівника Вашої дитини.

Далі, ви можете використовувати або цей Логін і Пароль, або створити собі нові в розділі "Налаштування".

Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького
Навчається учнів: 1413
Хлопчиків: 742
Дівчаток: 671
Працює педагогів: 95
Триває набір дітей у 1 клас
Всеукраїнська школа онлайн - у порталі "Дія. Цифрова освіта"
01.05.2021
Відеоконференція з випускницею О. Червоною
29 квітня учні 10-х класів НВК№10 разом з класними керівниками О. Мандзюк та Л. Худецькою взяли участь у відеоконференції, яку провела наша випускниця, студентка Інституту біології та медицини КНУ ім. Т.Г. Шевченка, Олександра Червона. Олександра – волонтерка щорічної акції "Медицина завтрашнього дня" – надала інформацію про вакцінацію від коронавірусу, а також привернула увагу до профілактики онкологічних та серцево-судинних захворювань, від яких все частіше потерпають молоді люди. Майбутні випускники дізналися про особливості вступу та навчання в Інституті біології та медицини КНУ ім. Т.Г. Шевченка. Ми пишаємося нашою випускницею! Олександра увійшла в історію закладу не тільки як медалістка, а й як дійсний член УНТ МАН «До вершин наук», щорічна переможниця учнівських олімпіад та конкурсів. Дякуємо Олександрі за співпрацю та бажаємо їй успішного студентського життя!
13.04.2021
Учні 11 кл. звільняються від ДПА. Ухвалено Закон
Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Сьогодні, 13 квітня 2021 року, відповідний закон № 5014 ухвалила Верховна Рада України. Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання випускників. Також це уможливить отримання ними в установленому законодавством порядку документів про здобуття повної загальної середньої освіти. Окрім того, законодавчими змінами передбачено, що випускники у 2020/2021 н. р., мають право пройти ДПА, зокрема у формі ЗНО, за власним бажанням. Водночас усі етапи ЗНО 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах: основна сесія ЗНО – з 21 травня до 15 червня, додаткова сесія – з 26 червня до 16 липня.
08.04.2021
10 квітня 2021 року відбудеться пробне ЗНО
Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації № 916-41/2021 від 07.04.2021 року повідомляємо, що проведення пробного ЗНО передбачено у визначений строк: 10 квітня 2021 року