2 3 > >>
25.09.2022
Футбольний турнір для найменших спортсменів вересень 2022
24 вересня в спортивному залі Хмельницької ДЮСШ №1. За ініціативи управління молоді та спорту Хмельницької міської ради, організовано і проведено футбольний турнір для юних хмельничан! Всього у заході брали участь 4 команди. Дівчатка з НВК№10 м.Хмельницького були у складі команд "Сокіл" (що зайняла І місце) та "Перемога" (IV місце). Пишаємось Вами!
22.09.2022
ПТАХА МИРУ від 5-В класу
ПТАХА МИРУ від 21 вересня оселилась у 5-В класі НВК№10! Вважаємо, що саме так має формуватись освітнє середовище у 5 класах НУШ: не дорослі придумали і зробили/придбали/прикрасили. Самі здобувачі сучасної освіти об'єдналися для виконання міні-проєкту. Так і колектив гуртується, так і предмет "Мистецтво" цікавіше вивчати! Вітаємо дітей 5-В з гарною спільною справою! Дякуємо класній керівничці Карині Ткачук.
22.09.2022
21 вересня - Міжнародний день миру. Миру нашій славній Україні!
Мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета кожного, хто є справжнім українцем. 21 вересня 2022 року наші діти запам'ятають на все життя. Україна провела обмін полоненими — додому повернулися захисники «Азовсталі».
21.09.2022
Терміново шукаємо учнів - знавців природничих дисциплін!
Агов! Невідкладно шукаємо шість-сім учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, хімією, астрономією, географією та біологією. Ви станете героїчною командою НВК№10 й візьмете участь у ХІІІ Всеукраїнському інтернет-турнірі з природничих дисциплін! Звертайтесь до своїх вчителів-предметників! Вони з нетерпінням чекають на вас до 01 жовтня 2022 року
21.09.2022
Професійний тест-драйв для підлітків. Кар'єрний старт!
Шановні старшокласники! НЦ МАНУ продовжує цикл фахових студій "Професійний тест-драйв для підлітків". 29 вересня 18.00, вам пропонують ближче познайомитися зі сферою аудиторського консалтингу. Маєте чудову нагоду поспілкуватися з молодшим фахівцем однієї з найбільших міжнародних компаній з аудиту, оподаткування, права, супроводу угод і консультування. Тож гайда до нас всі, кому цікаво пов'язати своє професійне майбутнє з цим напрямком та дізнатися про шлях кар'єрного старту та можливостей розвитку!   Тема зустрічі - "Лайфхаки та бонуси професії у сфері аудиторського консалтингу". Реєстрація до 27 вересня за покликанням
2 3 > >>