Авторизація
Логін
Пароль

Забули пароль?


Авторизація необхідна для використання всіх можливостей і ресурсів сайту
(авторизація доступна лише для учнів, батьків учнів та вчителів НВК№10)

Після авторизації, Ви зможете змінити свій доступ (логін, пароль і т.д.) у розділі "Налаштування"

Де шукати
Що шукати
Почніть вводити слово

Новини

1
2 3 > >>
20.05.2022
Всеукраїнська науково-практична конф.: Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді
19 травня 2022 року з нагоди Дня науки на базі Хмельницького інституту МАУП відбулася ХІХ Всеукраїнська науково-практична конференція «Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді», в якій взяли участь учні навчально-виховного комплексу №10 м.Хмельницького. Напередодні конференції відбувся ХIХ Всеукраїнський конкурс студентських та учнівських наукових робіт «УКРАЇНА У СУЧАСНОМУ ГЕОПОЛІТИЧНОМУ ПРОСТОРІ: ПОГЛЯД МОЛОДІ», на якій було представлено 100 наукових студентських та учнівських досліджень. Журі відмітило високу науковість робіт юних дослідників нашого навчального закладу. Грамотою Хмельницького ІППО відзначено наукове дослідження Галюс Вікторії (11-Б клас) «Краудсорсинг як інноваційна технологія реалізації проєктів в умовах коронакризи», грамотами Хмельницькго інституту імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, відзначені дослідження Левчунця Антона (6-А клас) «Дослідження ринку електромобілів України» та Пец Марини (9-Б клас) «Соціальна реклама як вид мистецтва та її вплив на формування громадської думки українців». Переможне І місце у ХIХ Всеукраїнському конкурсі студентських та учнівських наукових робіт «УКРАЇНА У СУЧАСНОМУ ГЕОПОЛІТИЧНОМУ ПРОСТОРІ: ПОГЛЯД МОЛОДІ» виборола учениця 10-А класу Закаріа Христина з дослідженням «Астротурфінг як інструмент маніпуляції громадською думкою». Щирі привітання юним науковцям! Подальших цікавих досліджень та перемог!
13.05.2022
Онлайн зустріч з кафедрою соціології КПІ
12 травня 2022 р. відбулася зустріч випускників НВК№10 та викладачів кафедри соціології факультету соціології і права Національного технічного університету України ”Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. Під час ZOOM-зустрічі майбутні абітурієнти дізналися про основні навчальні програми факультету, особливості навчання на факультеті та традиції студентської родини КПІ. Провідний навчальний заклад презентували кандидат філософських наук Тетяна Володимирівна Коломієць, кандидат політичних наук Олексій Леонідович Якубін та старший викладач кафедри соціології Дар’я Володимирівна Макаренко. Факультет соціології та права КПІ - це прекрасний вибір для того, хто прагне побудувати успішну кар’єру та провести роки свого студентського життя так, щоб потім із задоволенням про них згадувати як про найкращі у своєму житті. Факультет соціології і права Національного технічного університету України ”Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” запрошує поповнити студентську родину випускниками НВК №10.
13.05.2022
Перший крок у науку 2022
Завершився ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів здобувачів освіти 6-8 класів «Перший крок у науку», у якому Попіль Вероніка, учениця 6-Г класу, та Левчунець Антон, учень 6-А класу, представляли свої наукові дослідження, виконані під керівництвом вчительки НВК№10 Юхимович Оксани Антонівни. За підсумками конкурсу наукове дослідження Вероніки «Дослідження кібербулінгу в Україні та аналіз шляхів протидії його проявам» (секція "Кібербезпека" наукове відділення комп'ютерних наук) та наукове дослідження Антона «Дослідження ринку електромобілів України» (секція "Мікроекономіка та макроекономіка" наукове відділення економіки) визнані кращими- І місце!!! Вітаємо юних дослідників з успішним першим кроком в серйозну науку! Крокуємо далі! Так крок за кроком ми досягенемо вершини!
05.05.2022
Смаколики для захисників України
Дівчатка-господиньки з учнівського самоврядування НВК№10 разом з педагогинями-організаторками Лесею Донцовою і Тетяною Стецюк напекли смаколиків для наших захисників. Передали солодощі через Хмельницький обласний Благодійний Фонд "Центр Добриня", ще й додали малюнки та уклін усім, хто сьогодні боронить нашу Батьківщину. "Нехай та любов, яку ми вклали у кожен виріб, підтримає і надасть сили побороти ворога!" - кажуть Німа Юлія і Глущенко Софія (7-В), Грудініна Анна (6-А) і Пец Марина (9-Б).
03.05.2022
Хвиля дитячої любові
Класні керівнички Оксана Мандзюк, Любов Ковальчук, Неля Кінашевська вдячні своїм вихованцям, учням 11-Б, 8-В, 4-Д класів та їх батькам, які не стомлюються робити гарні вчинки, висловлювати свою вдячність мужнім захисникам України. Ось така склалася географія хвилі дитячої любові: Волноваха... Лисичанськ.... Сєвєродонецьк.... Великомихайлівка.... Гранітне.... Цьогоріч на Великодні свята була Охтирка. Дитячі малюнки, листи, вірші зігрівають серця наших військових. Разом переможемо!
1
2 3 > >>