Авторизація необхідна для використання всіх можливостей і ресурсів сайту.

Тимчасовий Логін і Пароль Ви можете отримати у класного керівника Вашої дитини.

Далі, ви можете використовувати або цей Логін і Пароль, або створити собі нові в розділі "Налаштування".

2 3 > >>
01.05.2021
Відеоконференція з випускницею О. Червоною
29 квітня учні 10-х класів НВК№10 разом з класними керівниками О. Мандзюк та Л. Худецькою взяли участь у відеоконференції, яку провела наша випускниця, студентка Інституту біології та медицини КНУ ім. Т.Г. Шевченка, Олександра Червона. Олександра – волонтерка щорічної акції "Медицина завтрашнього дня" – надала інформацію про вакцінацію від коронавірусу, а також привернула увагу до профілактики онкологічних та серцево-судинних захворювань, від яких все частіше потерпають молоді люди. Майбутні випускники дізналися про особливості вступу та навчання в Інституті біології та медицини КНУ ім. Т.Г. Шевченка. Ми пишаємося нашою випускницею! Олександра увійшла в історію закладу не тільки як медалістка, а й як дійсний член УНТ МАН «До вершин наук», щорічна переможниця учнівських олімпіад та конкурсів. Дякуємо Олександрі за співпрацю та бажаємо їй успішного студентського життя!
13.04.2021
Учні 11 кл. звільняються від ДПА. Ухвалено Закон
Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Сьогодні, 13 квітня 2021 року, відповідний закон № 5014 ухвалила Верховна Рада України. Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання випускників. Також це уможливить отримання ними в установленому законодавством порядку документів про здобуття повної загальної середньої освіти. Окрім того, законодавчими змінами передбачено, що випускники у 2020/2021 н. р., мають право пройти ДПА, зокрема у формі ЗНО, за власним бажанням. Водночас усі етапи ЗНО 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах: основна сесія ЗНО – з 21 травня до 15 червня, додаткова сесія – з 26 червня до 16 липня.
08.04.2021
10 квітня 2021 року відбудеться пробне ЗНО
Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації № 916-41/2021 від 07.04.2021 року повідомляємо, що проведення пробного ЗНО передбачено у визначений строк: 10 квітня 2021 року
28.03.2021
Блог-помічник "Students Help" для дистанційки
З 29 березня відновлюється навчання учнів 5-11 класів у предметних Google-класах НВК№10. Блог-помічник "Students Help" допомагає вирішити організаційні проблеми. Нагадуємо про можливість скористатися порадником з використання корпоративного освітнього середовища Google Workspace
27.03.2021
Режим роботи для 5-11 класів на період карантину
З 29.03.2021 року освітній процес для здобувачів освіти 5-11 кл. відбуватиметься у предметних класах корпоративного середовища Google Workspace згідно чинного розкладу уроків. Початок занять о 8:30. Форма навчання - синхронна з використанням інструментів корпоративного середовища: Google-класу, Meet-зустрічей, Chat-обговорення, можливостей роботи в Групах, використання дошки Jamboard і т.ін. З 15:00 - 17:00 відбуватимуться індивідуальні та групові консультації. Форма проведення - асинхронна (з використанням електронної пошти, відео/аудіо-інструкцій, навчальних матеріалів, розміщених на блогах, сайтах, дистанційних платформах вчителів НВК№10). Облік уроків, відвідування учнями занять здійснюється у класних журналах. Учні працюють у зошитах із предметів і виконують відповідні завдання, які оцінюються відповідно до критеріїв. Оцінки виставляються у класні журнали. Проведення занять із використанням дистанційних технологій буде здійснюватися відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти із урахуванням норм часу на безперервну роботу учнів з технічними засобами навчання, на виконання домашніх завдань.
2 3 > >>