Учнівське самоврядування вітає всіх з різдвяними святами!

17.01.2022
Учнівське самоврядування вітає всіх з різдвяними святами!
Різдво - це перемога світлих сил над злом, особливий час. Ми чекаємо народження Ісуса та віримо, що разом з ним народиться надія на краще, зміниться щось у цьому світі, та й сам світ зміниться. Прославляти Різдво Христове давня українська традиція.
Сьогодні, 14.01.2021р., члени учнівського самоврядування (5-Д, 6-Г, 9-Б, 9-В класи) співали колядки, щедрівки і віншували , усім щастя та здоров'я бажали.
Усім колядникам дякую за вшанування українських традицій господарям та господиням уклін за теплий і щедрий прийом.
Також дякуємо вчителю предмету "Музичне мистецтво" - Івану Мельнику за музичний супровід.