Учні 11 кл. звільняються від ДПА. Ухвалено Закон

13.04.2021
Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Сьогодні, 13 квітня 2021 року, відповідний закон № 5014 ухвалила Верховна Рада України.
Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання випускників. Також це уможливить отримання ними в установленому законодавством порядку документів про здобуття повної загальної середньої освіти.
Окрім того, законодавчими змінами передбачено, що випускники у 2020/2021 н. р., мають право пройти ДПА, зокрема у формі ЗНО, за власним бажанням.
Водночас усі етапи ЗНО 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах:
основна сесія ЗНО – з 21 травня до 15 червня,
додаткова сесія – з 26 червня до 16 липня.