Режим роботи для 5-11 класів на період карантину

27.03.2021
З 29.03.2021 року освітній процес для здобувачів освіти 5-11 кл. відбуватиметься у предметних класах корпоративного середовища Google Workspace згідно чинного розкладу уроків. Початок занять о 8:30. Форма навчання - синхронна з використанням інструментів корпоративного середовища: Google-класу, Meet-зустрічей, Chat-обговорення, можливостей роботи в Групах, використання дошки Jamboard і т.ін.
З 15:00 - 17:00 відбуватимуться індивідуальні та групові консультації. Форма проведення - асинхронна (з використанням електронної пошти, відео/аудіо-інструкцій, навчальних матеріалів, розміщених на блогах, сайтах, дистанційних платформах вчителів НВК№10).
Облік уроків, відвідування учнями занять здійснюється у класних журналах. Учні працюють у зошитах із предметів і виконують відповідні завдання, які оцінюються відповідно до критеріїв. Оцінки виставляються у класні журнали. Проведення занять із використанням дистанційних технологій буде здійснюватися відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти із урахуванням норм часу на безперервну роботу учнів з технічними засобами навчання, на виконання домашніх завдань.