Освітні проекти та програми

Хмарні сервіси в освіті / з 2015 року

Всеукраїнський проект «Microsoft в освіті - Україна - Хмарні сервіси в освіті» (Cloud services in education).
Налагоджена робота ХОНС НВК№10 (віртуальна школа 1-11 кл.) на платформі MS Office365. Викладається курс «Хмарні сервіси Office 365» (5-8 кл.)

Розумники (SmartKids) / з 2017 року

Дослідно-експериментальна робота всеукраїнського рівня «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (SmartKids)».
Учні початкової школи навчаються з використанням планшетів за програмно-методичним комплексом (особистим «Smart Case»). У класі та вдома використовуються «Педагогічні ігри» ЕОІР

Інтелект України / з 2016 року

Всеукраїнський науково-педагогічний проект «Інтелект України»
Мета проекту «Інтелект України» — навчити дитину бути успішною в школі та дорослому житті, навчити радіти життю

Електронний підручник / з 2018 року

Всеукраїнський експеримент «Електронний підручник для середньої освіти» (E-book for secondary education)».
Співпраця з командою EdPro. Використання програми mozaBook та платформи mozaWeb для проведення STEM/STEAM уроків. Кабінетний мультиборд з програмним забезпеченням Mozaik Education

Молодь дебатує / з 2019 року

Німецько-український проєкт «Молодь дебатує» – позашкільна робота з учнями 8-11 класів.
Партнери: «ЕдКемп Україна» та «Internationales Haus Sonnenberg» за фінансовою підтримкою Міністерства закордонних справ Німеччини

eTwinningPlus / з 2019 року

Міжнародні проєкти у навчальній програмі Європейської Комісії eTwinningPlus.
Позашкільна робота з учнями 6-8 класів - стимул для вивчення іноземних мов, покращення рівня використання ІТ-технологій, тренування навичок командоутворення, інформація про культуру інших країн Європи.

Smart School / з 2019 року

Освітня програма підтримки навчальних закладів України Smart School від видавництва MM Publications (2-11кл.).
Переваги програми у використанні сучасної якісної літератури для навчання англійської мови.