Авторизація необхідна для використання всіх можливостей і ресурсів сайту.

Стартовий Логін і Пароль Ви можете отримати у класного керівника Вашої дитини.

Далі, ви можете використовувати або цей Логін і Пароль, або створити собі нові в розділі "Налаштування".

Електронний підручник (E-Book)

В основу ідеї експерименту "Електронний підручник" покладено розуміння того, що навчання дітей XXI ст. має відповідати рівню розвитку науки і техніки, задовольняти потреби учасників освітнього процесу в якісному навчальному контенті й повсюдному доступі до нього.

Таке середовище дасть змогу формувати у школярів такі якості та вміння, як: працювати з даними, відомостями, обмінюватися результатами, формувати культуру електронного спілкування тощо.

Використання електронних підручників робить освітній процес гнучким і дозволить вчителю застосовувати інноваційні форми, технології навчання та підходи Нової української школи.