Авторизація необхідна для використання всіх можливостей і ресурсів сайту.

Стартовий Логін і Пароль Ви можете отримати у класного керівника Вашої дитини.

Далі, ви можете використовувати або цей Логін і Пароль, або створити собі нові в розділі "Налаштування".

Хмарні сервіси в освіті

З 2015 року в НВК №10 розгорнуте хмаро орієнтоване навчальне середовище (ХОНС) Office365 з ліцензією для навчальних закладів та сертифікатом безпеки. Навчання може відбуватися з будь-якого пристрою (методика BYOD). Адміністрація, усі вчителі закладу та учні 5-11 класів мають корпоративні акаунти та досвід налаштування освітнього процесу на хмарній платформі у форматі "змішаного" навчання. Використовуються віртуальні сховища OneDrive, онлайн версії офісних програм, робочі чати Kaizala, е-записники ClassOneNote, онлайн-презентація Sway та ін.

У 2017 році колектив НВК№10 визнаний переможцем ІІІ Всеукраїнського фестивалю з використання ІКТ «Нова українська школа як складова єдиного ІКТ-насиченого простору».