Досягнення

2 3 > >>
03.05.2022
Вітаємо переможниць Національного фіналу GENIUS Olympiad!
Визначені переможці Національного фіналу GENIUS Olympiad - найбільшого конкурсу проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8-11 класів. У номінації "Мистецтво" за напрямком "Дизайн постерів" розглянуті роботи 4 учасниць, учениць 9-Г класу: Глєбічевої Софії, Люби Анни, Зелінської Вікторії, Луценко Уляни. Вітаємо Зелінську Вікторію з нагородженням бронзовою медаллю! Вітаємо Луценко Уляну з нагородженням срібною медаллю! Вітаємо наукову керівничку Оксану Юхимович, яка підготувала переможниць! Бажаємо успіху у всіх творчих задумах!
03.05.2022
О. Юхимович нагороджена Міжнародним Орденом Посмішки!
Під час пленарного засідання 30 квітня 2022 року були розглянуті надіслані дитячі листи-заявки, на підставі яких відбулося нагородження Міжнародним Орденом Посмішки. У номінації "Вчителі та вихователі" - наша Оксана Юхимович! Щиро вітаємо з поважною відзнакою!!! Оксана Антонівна - координаторка Міжнародного руху «Літаючі рюкзачки» під патронатом Інституту прав дитини ім. Януша Корчака. Ініціаторка руху – Кіра Сухобойченко. За керівництва Оксани Антонівни у НВК№10 щороку, 15 жовтня, відзначають Міжнародний День Рюкзака; діти беруть участь у проведенні онлайн-марафону зі школами з різних країн під час Дня Рюкзака - малюють та пишуть цікаві історії про рюкзаки.
07.04.2022
Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу-захисту МАН-2022
Вітаємо здобувачів освіти НВК№10, які підтвердили високі звання науковців-дослідників, захистили свої дослідницькі проєкти у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту МАН! Лауреатка у секції "Загальна біологія" - Крижанівська В. (ХОЕНЦУМ, 11-Б) ІІ місце у секції "Економічна теорія та історія економічної думки" - Галюс В.(ХОЦТКУМ, 11-Б) ІІ місце у секції "Всесвітня історія" - Ільчук В.(10-А) ІІ місце у секції "Біологія людини" - Ксьондз У. (10-А) І місце у секції "Соціологія" - Закаріа Х. (ХОЦТКУМ, 10-А) Дякуємо науковим керівникам М.Бітюк, С. Войцехівській, А. Дяченко, О. Юхимович! Пишаємося Вами та Вашими вихованцями!
22.02.2022
Команда НВК№10 - переможці чемпіонату з Регбі-5 серед учнів ХМТГ
Вітаємо регбійну команду НВК№10, яка стала переможницею відкритого чемпіонату з Регбі-5 серед учнів закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської територіальної громади.
22.02.2022
Конкурс "Вчитель року"-2022: згадуємо, аналізуємо, пишаємось!
Скоро тиждень, як завершились учительські змагання - обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2022". Вручені нагороди, прозвучали слова шанування педагогам, які стали кращими з кращих у номінаціях "Мистецтво", "Біологія", "Правознавство". Але вітань багато не буває! Надзвичайно круто, що наша Юлія Гончарук посіла ІІІ місце у номінації "Інформатика"! Перший крок до педагогічного Олімпу виявився вдалим! Міцного здоров'я, наснаги та творчості бажаємо нашій колезі! Per aspera ad astra, Юліє!
2 3 > >>