Досягнення

2 3 > >>
30.01.2023
Вітаємо Хараджу Єлизавету з І місцем в обласній олімпіаді з біології!
Найкращі вітання здобувачці освіти 8-В класу Хараджі Єлизаветі, яка посіла І місце в обласній олімпіаді з біології! В обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології серед 8-11-х класів взяли участь 94 учні: 24 - 8-х класів, 26 – 9-х класів, 21 – 10-х класів та 23 учні 11-х класів. Це кращі майбутні біологи у своїх вікових групах. Проходила олімпіада у два тури – теоретичний та практичний. Під час проведення практичного туру учасникам були запропоновані непересічні лабораторні роботи, виконання яких продемонструвало практичні навички школярів, їх вміння працювати із лабораторним обладнанням, здатність розв’язувати нетривіальні завдання, робити логічні висновки та аналізувати дані. Нашій переможниці Єлизаветі бажаємо міцного здоров'я, майбутніх перемог! Щирі вітання наставниці - вчительці біології Марині Бітюк!
14.01.2023
Вітаємо переможців І етапу конкурсу-захисту МАН-2023!
Найкращі вітання учням-переможцям І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України! І місце - секція "Історія України" - Велісевич Дар'я - 11-А кл. - наукова керівничка Аліна Дяченко II місце - секція "Англійська мова" - Славінська Яна - 11-Б кл. - наукова керівничка Оксана Шклярук II місце - секція "Журналістика" - Пец Марина - 10-А кл. - наукова керівничка Оксана Юхимович II місце - секція "Охорона здоров'я" - Скочеляс Марія - 9-В кл. - наукова керівничка Світлана Войцехівська II місце - секція "Літературна творчість" - Глущенко Софія - 8-В кл. - наукова керівничка Альбіна Кошевко III місце - секція "Психологія" - Ковальчук Софія - 10-А кл. - наукова керівничка Леся Янковська III місце - секція "Українська мова" - Собко Валерія - 10-А кл. - наукова керівничка Наталія Кракович лауреатка конкурсу - секція "Українська мова" - Ковальчук Софія - 10-А кл. - наукова керівничка Любов Ковальчук Зазначимо, що усі роботи мають високий рейтинговий бал, на порядок вищий від визначеного місця. Бажаємо міцного здоров'я й нових перемог юним науковцям та їх науковим керівникам! Це особливі перемоги в особливий рік: уміння зосередитися і на навчанні, і на науковій роботі попри повітряні тривоги, попри відключення світла, попри перебої з інтернетом свідчать про високий рівень самоорганізації, силу волі, бажання розвиватись і розбудовувати нашу державу. Дякуємо воїнам ЗСУ, завдяки яким стало можливим проведення конкурсу-захисту МАН! Знаємо, що для військових на фронті дуже важливі наші маленькі досягнення, тож разом - до Перемоги!
30.12.2022
Вітаємо з перемогою команду "Бандерівців" 8-Д класу!
Чому новорічні подарунки роблять щасливими? Тому що їх задумуєш, сподіваєшся, що все справдиться і ... раптом все збувається! Що може бути кращим подарунком для вчителя, ніж перемога його вихованців? Коли Лабораторія математичних наук НЦ МАНУ запросила учнів 8-11 класів взяти участь у конкурсі командних математичних головоломок 2022, ми запитали у наших математичок: "Ану ж хтось ризикне збити командочку?" І Юлія Біланчук разом з учнями 8-Д класу ризикнула, і зібралась командочка, і назвали себе "Бандерівці", і ПЕРЕМОГЛИ! За умовами конкурсу у команді могло бути лише 4 особи, через платформи Zoom та Google Classroom протягом 5 днів (щодня о 09:00), команди отримували завдання, яке повинні були виконати протягом 36 годин... І ось - переможне III місце! І круті сертифікати за підписом бойового директора НЦ "МАНУ" Оксена Лісового. Вітаємо славних "Бандерівців" 8-Д: Ковалевського Дмитра, Корнелюк Крістіну, Курбатову Марину, Андрійчук Анну! Вітаємо їх учительку математики Юлію Біланчук з гарним подаруночком до педагогічної Ялинки Десятої! Вітаємо також з гарною спробою команди НВК№10 "Неподільне" та "Algebra"! І знаєте - з маленьких українських перемог обов'язково складеться ОДНА ВЕЛИКА ПЕРЕМОГА!
18.12.2022
Вітаємо переможців міської олімпіади з англійської мови!
Вітаємо переможців II етапу всеукраїнської олімпіади з англійської мови! Ільчук Владислав – 11-А клас – III місце. Гладкий Тимофій – 10-Б клас – III місце. Бажаємо міцного здоров'я та нових звершень юнакам та їх учительці Наталії Кузнєцовій!
17.12.2022
Потрійний успіх Лугової Зої-Стефанії, переможниці олімпіад!
Вітаємо переможницю II етапу всеукраїнської олімпіади з правознавства ученицю 9-Б класу Лугову Зою-Стефанію, яка посіла II місце! Зоя-Стефанія вже втретє цьогоріч поповнює олімпійську скарбничку НВК№10! Бажаємо міцного здоров'я та нових перемог! Вітання вчительці Галині Хруленко!
2 3 > >>