Будьте уважними - не нехтуйте мінною небезпекою!

18.04.2022
Інформація і для дітей, і для дорослих: що потрібно знати про вибухонебезпечні предмети. У воєнний час будьте надзвичайно обачними й обережними! Вибухонебезпечні предмети можуть бути замаскованими! Звертайте увагу на підозрілі предмети в транспорті або в людних місцях, в жодному разі не торкайтесь покинутих іграшок, книг, бляшанок, телефонів, сумок, коробок тощо. Негайно повідомляйте про підозрілу знахідку.
102 - У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПІДОЗРІЛОГО ОБ’ЄКТА;
101 – У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ БОЄПРИПАСІВ.
Будьте уважні, уважні і ще раз уважні!

Також учням 9-13 років (і усім допитливим) радимо переглянути цікаві комікси «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт», які доступні у електронному форматі безкоштовно на сайті видавництва РАНОК.