Благодійна солодка ярмарка 25.11.21

25.11.2021
Емпатія, волонтерство, вміння працювати в команді для реалізації спільної мети, фінансова грамотність... Це ті якості та компетентності, якими володіють здобувачі освіти НВК№10.
Сьогодні, 25.11.2021р., відбулася благодійна "солодка" ярмарка. Щира подяка учням та батькам, які приготували, а потім реалізували смаколики.
Вилучені кошти, а також кошти, які були зібрані у скриньки доброти, стануть допомогою для одужання нашої учениці.
Дякуємо усім, хто доєднався до такої важливої справи, адже сила наша у єдності та підтримці!

Хто не зміг долучитися, але бажає допомогти дівчинці може перерахувати кошти на картку мами