НВК№10 - учасник проєктів на платформі e-Twinning Plus

23.11.2021
Уже третій рік поспіль НВК№10 бере участь у проєктах на платформі e-Twinning Plus. Вчителі англійської мови Березюк І.О. та Думанська Т.В. разом з учнями взяли активну участь у проєктах та активно співпрацювали зі школами-партнерами європейських країн. Підсумком роботи стали нагороди (eTwinning Qauality Label) та європейська відзнака (European Label). І новий 2021-2022 навчальний рік не став винятком. Під керівництвом Березюк І.О. учні нашого навчального закладу стали учасниками нового цікавого проєкту "Ecological School". Окрім виконання цікавих завдань учні мають змогу оволодіти корисними онлайн-інструментами для створення відео, логотипів та анімацій.