Web-квест «Ніколи знову!»

06.10.2021
Web-квест «Ніколи знову!»
Шановна громадо НВК№10!
Розповідаємо про подію, яка стала знаковою для нашої школи, тому що об’єднала спільною метою учнів, їх батьків, учителів. Ініціаторка та натхненниця проєкту, вчителька історії Аліна Дяченко, зуміла відкрити сторінки родинної пам’яті, підготувавши, з урахуванням віку й емоційної зрілості школярів, дослідницькі завдання. Так, у корпоративному середовищі НВК№10 Google Workspace, з’явився Web-квест «Ніколи знову!».
Виконуючи завдання квесту, здобувачі освіти 5-11 класів навчилися використовувати інструменти пошуку та обробки інформації, можливості візуалізації результатів проведеного дослідження.
А найголовніше: дізналися історію Голокосту, усвідомили небезпеку будь-яких проявів ксенофобії, антисемітизму, неонацизму, відчули співчуття до жертв геноцидів.
Учасниками web-квесту «Ніколи знову!» стали більше сотні дітей і дорослих.
Вихованці НВК№10 м. Хмельницького, Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки, Кугаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Чемеровецької ОТГ, Новосільського ЗЗСО І-ІІІ ст., Зяньковецького НВК Деражнянської міської ради звертаються до Вас із закликом:
«Завжди разом будемо протистояти ненависті, агресії і жорстокості!»

Група «Біографи» створила галерею відеорозповідей «Сторінками пам’яті».
Розповідали про трагічні долі дітей і дорослих, про мужність рятівників, про героїзм і жертовність, про біль і відчай, про мрії, яким не судилося збутись: Аксьоненко Б., Баб'як Д., Булка В., Вовкотруб В., Грязнов В., Ковальчук З., Ковтонюк А., Кошелюк В., Маліцький Р., Мартиненко А., Мариняк А., Нагорняк К., Прищепа О., Рудик Р., Сачек Н., Трембач Д., Хромов О., Щербанюк С., Юзиков Д., Яруш І., Яцковський М., (6-В); Черевик М., Яцюк К. (6-Б)

Група «Мистецтвознавці» створила галерею «Голокост в мистецтві».
Читали твори: Ковальчук С. (9-Б); Німа Юлія (7-В); Пец М. (9-Б); Приходько А. (6-Г), Гуцалюк Т. (6-Г). Учні 6-Г класу усі разом читали книгу «Донечка, про яку завжди мріяли. Історія Марти»
Малюнки створили: учні НВК№10 Гуменюк Д. (8-В); Часник А. (7-В); Лебідь М. (6-А); Романишина К. (11-А); Бевзюк А. (11-А); Цехмейстер В. (9-Б); Кропивницький І. (6-А), Паращишен І. (6-Г); Кухар М. (випускниця Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки)

У інтерактивній карті представлені дослідження: Попіль В. (6-Г), Шевчук Д. (6-Г), Яковлєва О. (6-Г), Карабаєв Д. (6-Г), Скочеляс М. (8-В НВК№10); учні Кугаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Чемеровецької ОТГ; Мельник К. (10 клас Новосільського ЗЗСО І-ІІІ ст.); Ляховська С., Трачук А., (9 клас Новосільського ЗЗСО І-ІІІ ст.); Сивак В., Томащишин У., Чижак В., класний керівник Венгер Ю.В. (11 клас Зяньковецького НВК Деражнянської міської ради); Римар Максим, учень 9-А кл.; Дубчак І., Закорчменна М., Мохов М., Пасічник С. (11-А клас НВК№10); Закаріа К., Ільчук В., Варук О., Атаманюк В. (10-А клас НВК№10).