Вітаємо випускників-2021!

30.06.2021
Вітаємо випускників-2021!
Сьогодні місто зустрічало святкову ходу випускників-2021 - гарних, веселих, усміхнених! Серед 194 медалістів крокували наші Грабовський Віталій, Гут Анна, Івашкова Марія, Ногаль Дар’я, Раад Дурід Хусам, Супрович Діана,Тищук Єкатерина, Ямборко Алєся! Їм аплодували міський голова, очільниця департаменту освіти, офіційні особи, рідні батьки, найкращі друзі! Їм аплодував спекотний червень, 30 число якого відкриває наступну, "абітурієнтську" сторінку. Цю сторінку прохвилюємось і проживемо разом з нашими вихованцями й ми, їх шкільні вчителі! Усією громадою ДЕСЯТОЇ бажаємо нашим випускникам здійснення всіх мрій, успішного життєвого старту, міцного здоров'я! Відтепер терпляче чекатимемо на зустріч з вами!