Святкування Дня захисту дітей в класній родині 5-Г

01.06.2021
Цьогоріч День захисту дітей вперше відзначали під час навчального року, тому батьки 5-Г класу вирішили зробити це свято незабутнім. Відео привітання дітям стало лише початком веселого дитячого свята. Та раптом голосна музика, що лунала зі шкільного подвір'я, перервала перегляд... "Бери своє і йди.
Великі кроки – великі й думки.
Нікого не питай,
Тут все одно ніхто не знає, де рай.
І лінію гни,
Буде важко, та ти її гни.
Під нами тонни води,
Над нами сонце і срібні мости."- саме ці важливі слова прозвучали у виконанні групи " Антитіла " та батьків... Повітряні кульки-смайлики, яскраві костюми, музика і неповторний настрій - це атмосфера свята, влаштованого батьками в дворі школи . А потім ніжні обійми, емоції та сльози любові та щастя. "Діти- ваш сміх це музика небес... ", співали батьки, міцно обіймаючи свій скарб. І полетіли в небо подаровані батьками смайлики! А яке ж дитяче свято без солодощів? Солодке морозиво лише додало святкового настрою дітям. Музика, танці, солодощі, спільні фото і теплі обійми та неповторні враження - саме так можна описати 1 червня 2021 року в класній родині 5-Г класу. Щасливі діти та турботливі батьки! Щасливі усмішки та веселий сміх весь день не покидали п'ятикласників! Можна сто разів вітати дітей, а можна просто відкласти всі справи та подарувати дітям свято! З Днем захисту дітей! Давайте берегти діток та виховувати в любові і тоді ми зможемо ними пишатися!