Відеоконференція з випускницею О. Червоною

01.05.2021
29 квітня учні 10-х класів НВК№10 разом з класними керівниками О. Мандзюк та Л. Худецькою взяли участь у відеоконференції, яку провела наша випускниця, студентка Інституту біології та медицини КНУ ім. Т.Г. Шевченка, Олександра Червона.
Олександра – волонтерка щорічної акції "Медицина завтрашнього дня" – надала інформацію про вакцінацію від коронавірусу, а також привернула увагу до профілактики онкологічних та серцево-судинних захворювань, від яких все частіше потерпають молоді люди. Майбутні випускники дізналися про особливості вступу та навчання в Інституті біології та медицини КНУ ім. Т.Г. Шевченка.
Ми пишаємося нашою випускницею! Олександра увійшла в історію закладу не тільки як медалістка, а й як дійсний член УНТ МАН «До вершин наук», щорічна переможниця учнівських олімпіад та конкурсів.
Дякуємо Олександрі за співпрацю та бажаємо їй успішного студентського життя!