2 3 > >>
30.01.2023
Вітаємо Хараджу Єлизавету з І місцем в обласній олімпіаді з біології!
Найкращі вітання здобувачці освіти 8-В класу Хараджі Єлизаветі, яка посіла І місце в обласній олімпіаді з біології! В обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології серед 8-11-х класів взяли участь 94 учні: 24 - 8-х класів, 26 – 9-х класів, 21 – 10-х класів та 23 учні 11-х класів. Це кращі майбутні біологи у своїх вікових групах. Проходила олімпіада у два тури – теоретичний та практичний. Під час проведення практичного туру учасникам були запропоновані непересічні лабораторні роботи, виконання яких продемонструвало практичні навички школярів, їх вміння працювати із лабораторним обладнанням, здатність розв’язувати нетривіальні завдання, робити логічні висновки та аналізувати дані. Нашій переможниці Єлизаветі бажаємо міцного здоров'я, майбутніх перемог! Щирі вітання наставниці - вчительці біології Марині Бітюк!
14.01.2023
Вітаємо переможців І етапу конкурсу-захисту МАН-2023!
Найкращі вітання учням-переможцям І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України! І місце - секція "Історія України" - Велісевич Дар'я - 11-А кл. - наукова керівничка Аліна Дяченко II місце - секція "Англійська мова" - Славінська Яна - 11-Б кл. - наукова керівничка Оксана Шклярук II місце - секція "Журналістика" - Пец Марина - 10-А кл. - наукова керівничка Оксана Юхимович II місце - секція "Охорона здоров'я" - Скочеляс Марія - 9-В кл. - наукова керівничка Світлана Войцехівська II місце - секція "Літературна творчість" - Глущенко Софія - 8-В кл. - наукова керівничка Альбіна Кошевко III місце - секція "Психологія" - Ковальчук Софія - 10-А кл. - наукова керівничка Леся Янковська III місце - секція "Українська мова" - Собко Валерія - 10-А кл. - наукова керівничка Наталія Кракович лауреатка конкурсу - секція "Українська мова" - Ковальчук Софія - 10-А кл. - наукова керівничка Любов Ковальчук Зазначимо, що усі роботи мають високий рейтинговий бал, на порядок вищий від визначеного місця. Бажаємо міцного здоров'я й нових перемог юним науковцям та їх науковим керівникам! Це особливі перемоги в особливий рік: уміння зосередитися і на навчанні, і на науковій роботі попри повітряні тривоги, попри відключення світла, попри перебої з інтернетом свідчать про високий рівень самоорганізації, силу волі, бажання розвиватись і розбудовувати нашу державу. Дякуємо воїнам ЗСУ, завдяки яким стало можливим проведення конкурсу-захисту МАН! Знаємо, що для військових на фронті дуже важливі наші маленькі досягнення, тож разом - до Перемоги!
30.12.2022
Іграшки-обереги "Від твого вчителя" для ЗСУ
29 грудня, перечекавши рашистські обстріли, після відбою повітряної тривоги, учителі НВК№10 зібрались на педагогічну раду. Підбиваючи підсумки роботи у 2022 році, плануючи наступні події у прийдешньому 2023 році, педагоги зазначили, що однією з найважливіших справ є волонтерська. Тому гуртом подонатили на потреби ЗСУ, а іграшки-обереги, виготовлені вчителями, з позначкою "ВІД ТВОГО ВЧИТЕЛЯ" та випечені домашні солодощі вже помандрували на фронт разом з "Волонтерами Поділля". Спільно робимо усе можливе, аби наблизити ПЕРЕМОГУ.
30.12.2022
Вітаємо з перемогою команду "Бандерівців" 8-Д класу!
Чому новорічні подарунки роблять щасливими? Тому що їх задумуєш, сподіваєшся, що все справдиться і ... раптом все збувається! Що може бути кращим подарунком для вчителя, ніж перемога його вихованців? Коли Лабораторія математичних наук НЦ МАНУ запросила учнів 8-11 класів взяти участь у конкурсі командних математичних головоломок 2022, ми запитали у наших математичок: "Ану ж хтось ризикне збити командочку?" І Юлія Біланчук разом з учнями 8-Д класу ризикнула, і зібралась командочка, і назвали себе "Бандерівці", і ПЕРЕМОГЛИ! За умовами конкурсу у команді могло бути лише 4 особи, через платформи Zoom та Google Classroom протягом 5 днів (щодня о 09:00), команди отримували завдання, яке повинні були виконати протягом 36 годин... І ось - переможне III місце! І круті сертифікати за підписом бойового директора НЦ "МАНУ" Оксена Лісового. Вітаємо славних "Бандерівців" 8-Д: Ковалевського Дмитра, Корнелюк Крістіну, Курбатову Марину, Андрійчук Анну! Вітаємо їх учительку математики Юлію Біланчук з гарним подаруночком до педагогічної Ялинки Десятої! Вітаємо також з гарною спробою команди НВК№10 "Неподільне" та "Algebra"! І знаєте - з маленьких українських перемог обов'язково складеться ОДНА ВЕЛИКА ПЕРЕМОГА!
20.12.2022
Коли друзі поруч - дякуємо Flying Bag, Orange та ГО "Мистецька сотня "Гайдамаки"!
Ось таких 10 повербанків передали Кіра та Сергій Сухобойченки - Fundacja Międzynarodowy Ruch Latających Plecaczków / Flying Bag - партнери НВК№10 від компанії Orange. Тепер в старому і в новому корпусах, у сховищі школи виокремлені точки доступу для заряджання телефонів. Кіра Сухобойченко, засновниця Міжнародного руху «Літаючі рюкзачки» під патронатом Інституту прав дитини ім. Януша Корчака, давно дружить з учнями нашого закладу. Разом з Оксаною Юхимович, координаторкою Міжнародного руху Flying Bag від НВК№10, наші діти щороку беруть участь у проведенні онлайн-марафону зі школами з різних країн під час Дня Рюкзака, малюють та пишуть цікаві шкільні історії. Дякуємо Flying Bag і компанії Orange за дружбу та підтримку! А ще нам дуже важливо подякувати Олександру Попову та Марина Українець! Для того, щоби допомога від благодійників опинилася в пункті призначення, 24/7 працюють невтомні волонтери. Нам допомагають волонтери ГО «Мистецька сотня "Гайдамаки"». І Олександр, і Марина не тільки є для нас прикладом для наслідування, вони також навчають наших діток волонтерській праці. А відтак в НВК№10 від початку війни знають, як плести маскувальні сітки, як робити окопні свічки, як зібрати необхідне для ЗСУ та для дітей із деокупованих міст. Разом до перемоги! Все буде Україна!
2 3 > >>