Авторизація необхідна для використання всіх можливостей і ресурсів сайту.

Стартовий Логін і Пароль Ви можете отримати у класного керівника Вашої дитини.

Далі, ви можете використовувати або цей Логін і Пароль, або створити собі нові в розділі "Налаштування".

2 3 > >>
У школі працює гурток УНТ МАН
У рамках роботи УНТ МАН НВК№10 "До вершин наук" керівничка гуртка "Юний дослідник" (3-Д клас) Неля Кінашевська 16 жовтня провела заняття, на якому юні науковці ознайомились із орієнтовним переліком тем учнівських наукових досліджень в початковій школі. Майбутні науковці переглядали результати попередніх учнівських робіт, які зберігаються у портфелику "Весела школа", та вибирали теми своїх науково-дослідницьких проєктів. У галереї публікуємо фотоспогад про звіт випускників гуртка-2019 (керівнички Синиця Л.О., Денисюк М.Н.)
14.10.2020
SmartKids-педагогині НВК№10 отримали призи
Конкурс «Навікідс: Виховні заходи і розробки уроків» був оголошений у січні цього року Тм «Розумники» разом із науковим керівником проєкту SmartKids Світланою Литвиновою та компанією «Навігатор». Нагородження переможців мало відбутись у березні, під час конференції в рамках виставки «Сучасні заклади освіти». Та через пандемію Covid-19 конференцію було скасовано. Попри зовнішні обставини, призи знайшли своїх переможців! Нетбук від компанії «Навігатор» отримала Марія Денисюк; комп’ютерні аксесуари та набори магнітів від Тм «Розумники» отримала Лариса Синиця. Пишаємося нашими вчительками початкових класів - сучасними, креативними, винахідливими, відданими учительській справі!
Учні 5-Д взяли участь у козацькому турнірі
13 жовтня, напередодні Дня захисника України, здобувачі освіти 5-Д класу разом з класною керівничкою Світланою Медвецькою взяли участь у козацькому турнірі. Свято влаштували працівники Хмельницької обласної бібіліотеки для дітей ім. Т. Шевченка. Козацькі розваги та забави - данина шани і поваги до звичаїв та традицій нашого народу. А ще реальний драйв: хлопці вивчали елементи гопака, перетягували канат, на швидкість одягалися у вишиванку та шаровари. Дівчатка ні в чому не поступалися. Вони швидко і вправно “варили” козацький куліш, розфарбовували українську вишиванку і щиро підтримували майбутніх захисників України. Свято вдалося, емоції переповнювали усіх учасників.
Алєся Ямборко - співавторка видання «Просвіти»
14 жовтня 2020 року виповнюється 29 років Народному Дому «Просвіти». З цієї нагоди сьогодні, 13 жовтня, відбулась презентація нового видання «Просвіти» багато не буває». Участь у події взяли учні–переможці конкурсу «Кобзар» - це слово на кожен день», серед них - Ямборко Алєся, здобувачка освіти 11-В класу НВК№10. Більше про подію - на сайті Хмельницької міської ради.
12.10.2020
Актуально про дистанційку на «Smart School Forum»
12-13 жовтня 2020 року відбудеться «Smart School Forum», організований фондом «Об’єднання» спільно з Міністерством освіти і науки України. У програмі Форуму будуть презентовані сучасні цифрові рішення у сфері дистанційного та змішаного навчання, можливості прозорого фінансування закладів освіти та звітування, інструменти для комунікації та інтерактивного навчання. Цей Форум для батьків, які допомагають закладам освіти ставати кращими. Цей Форум для вчителів, які прагнуть розвиватися та запроваджувати нові технології.Реєструйтеся за посиланням
2 3 > >>