Авторизація необхідна для використання всіх можливостей і ресурсів сайту.

Стартовий Логін і Пароль Ви можете отримати у класного керівника Вашої дитини.

Далі, ви можете використовувати або цей Логін і Пароль, або створити собі нові в розділі "Налаштування".

2 3 > >>
У 5-Д класі навчаються толерантності
5 клас - непростий період для школярів, коли відбувається дорослішання. Здобувачі освіти 5-Д класу разом з класною керівничкою Світланою Медвецькою та юристкою Хмельницького центру безоплатної правової допомоги провели практичне заняття. Діти навчалися тому, як важливо проаналізувати власні вчинки, як будувати стосунки на доброзичливій основі, навчалися взаємоповазі й здатності бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе
Вітаємо Марину Пец, переможницю конкурсу ім. Яцика
Щиро вітаємо переможницю міського етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика Пец Марину (8 клас), яка посіла ІІІ місце! Дякуємо вчительці Шкарпеті Ю.М., яка підготувала переможницю!
23.11.2020
Вітаємо переможців олімпіади з математики!
Щиро вітаємо переможців міського етапу олімпіади з математики Василашка Платона (7 клас) та Приймака Юрія (11 клас) - хлопці посіли ІІІ місця! Дякуємо вчителям Ткачук Л.О. та Дмитрак Т.Й., які підготували переможців!
23.11.2020 (оновлено)
10-А клас - про ціну свободи та гідності людини
За крок до дорослого життя беруть уроки патріотизму юнаки та юнки 10-А класу. Разом з класною керівничкою Людмилою Худецькою підлітки вшановують громадян, які стали на захист демократії та національних інтересів України.
5-Г клас: навчаючись Свободи та Гідності
День Свободи та Гідності класна керівничка Оксана Юхимович разом зі своїми вихованцями, учнями 5-Г класу, відзначили по особливому: підготували флешмоби, фотозамальовки, а ще запросили волонтерів та учасників Майдану - Марину Українець, Лесю Стебло та Ігоря Стукана. Діти уважно слухали спогади й задавали цілком дорослі запитання небайдужих юних громадян... Ця зустріч породила роздуми й надовго залишиться в пам'яті учасників.
2 3 > >>