2 3 > >>
02.06.2020 (оновлено)
Пробне ЗНО відбудеться 15 та 17 червня.
Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших предметів – 17 червня 2020 року. Працює мобільний додаток «Моє ЗНО», що дає змогу отримати розклад обраних тестувань, адреси пунктів для проходження зовнішнього оцінювання, а також результати тестування на власний мобільний пристрій. Нагадаємо, що вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності: - оригіналу документа, за яким відбувалась реєстрація на пробне ЗНО (паспорт, ID-картка тощо); - запрошення-перепустки; - засобів індивідуального захисту – маски або респіратора (у тому числі виготовлених самостійно). Детальніше тут
Чат-бот “Кіберпес” для боротьби з кібербулінгом
Міністерство цифрової трансформації у співпраці з ЮНІСЕФ та за інформаційної підтримки МОН України, Координаційного центру з надання правової допомоги та Мін'юст України випустило чат-бот “Кіберпес”. Чат-бот у Telegram і Viber допоможе дізнатись, як визначити кібербулінг, як самостійно видалити образливі матеріали з соціальних мереж, а також куди звертатись за допомогою. Представниця ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сильвандер зазначає: "Кожна третя дитина прогулювала школу через кібербулінг. 75% підлітків у анонімному опитуванні підтвердили те, що Instagram, TikTok та Snapchat є основними соціальними платформами для цькування".
Заходи безпеки під час ЗНО
Безпека під час ЗНО – основний пріоритет. Саме тому під час оцінювання діятимуть обов’язкові правила як для учасників тестування, так і для колег, що залучені у проведення ЗНО. Зокрема, до іспиту допускатимуться лише особи з температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках. Хоча карантин послаблений, але ми повинні дотримуватись усіх протиепідемічних заходів.
29.05.2020
Привітання зі святом Останнього дзвоника
Міський голова м.Хмельницького та педагогічний колектив НВК№10 вітають всіх зі святом Останнього дзвоника! Для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для наших випускників сьогодні - особливо радісний і пам’ятний день, адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя. Щиро бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.
28.05.2020
МОН запрошує до публічних консультацій
Шановні батьки учнів та учениць 5-9 класів, учні та учениці 9-х класів, колеги! 9 червня о 10:00 Міністерство освіти і науки запрошує нас взяти участь у публічних консультаціях у форматі Zoom-конференції. Обговорюватимуться надзвичайно важливі для школи питання. Докладніше тут
2 3 > >>