Авторизація необхідна для використання всіх можливостей і ресурсів сайту.

Стартовий Логін і Пароль Ви можете отримати у класного керівника Вашої дитини.

Далі, ви можете використовувати або цей Логін і Пароль, або створити собі нові в розділі "Налаштування".

2 3 > >>
08.01.2021
11 січня розпочинається ІІ семестр 2020-21 н.р.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 з 08.01 по 24.01.2021 року відвідування закладів освіти (крім ДНЗ) учнями заборонено. Освітній процес з 11-24.01.2021 року відбуватиметься у шкільному середовищі Google WorkSpace відповідно рішення педагогічної ради НВК№10 та Положення про дистанційну форму здобуття освіти.
04.12.2020
Зустріч з волонтеркою Лесею Стебло
У всьому світі 5 грудня відзначають День волонтера. Саме напередодні до учнів 10-Б класу завітала волонтерка, голова громадської організації "Тепло рідних сердець" Леся Стебло. Розмова була шира і чуйна. Багато спогадів. І сміх,і сльози. Ніхто не залишився байдужим. А до 6 грудня - Дня Збройних Сил України- учні 10-Б, 5-Д, 3-Д класів передали подарунки та малюнки для Хмельницького полку спеціального призначення.
04.12.2020
Віталій Грабовський - кращий боксер-юніор-2020!
Вітаємо учня 11-В класу Грабовського Віталія з перемогою у чемпіонаті Європи серед юніорів з боксу! Чемпіонат Європи з боксу тривав в столиці Болгарії із 25 листопада по 2 грудня. За звання кращого змагалися спортсмени з 19 країн світу. Україну представляли 13 хлопців і 13 дівчат. В результаті - у фінал пройшли 9 українських боксерів. Золоту нагороду отримав наш Віталій Грабовський, який змагався у ваговій категорії 57 кілограмів. Хмельничанин переміг росіянина, що й принесло йому звання кращого боксера серед юніорів 2020 року. Пишаємось! Бажаємо подальших перемог!
03.12.2020
Вітаємо переможців олімпіади з біології!
Щиро вітаємо переможців міського етапу олімпіади з біології Курбанову Камілу (8 клас) та Маршевського Данила (11 клас), які посіли ІІ місця! Найкращі вітання переможницям Пец Марині (8 клас), Матіяш Людмилі (9 клас), Танасійчук Єлізаветі (9 клас), Івашковій Марії (11 клас) - дівчата посіли ІІІ місця! Дякуємо вчителькам Беляковій Л.О., Бітюк М.Ю., Прозоровській Ю.В., які підготували команду переможців!
01.12.2020
Переможці обласного конкурсу
Підведені підсумки обласного конкурсу з математики та економіки. Серед переможців, нагороджених дипломами Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, здобувачі освіти 10-Б класу НВК№10: Божук Катерина (ІІ місце), Пробитюк Віталій (ІІ місце), Ваврічен Вікторія (ІІІ місце)! Вітаємо переможців та їх наукову керівничку Оксану Юхимович! Бажаємо нових досягнень!
2 3 > >>