xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
Переглядів: 435
 Головна  Новини  Фотогалерея  Контакти  Карта сайту  
Пошук по сайту
  
 
  Про НВК   
   Установчі документи  
   Історія НВК  
   Символіка  
   Кодекс вихованця  
   Адміністрація  
  Міжнародна діяльність  
   Державно-громадське управління  
  Навчання   
  Обдарована дитина   
  Початкова школа   
  ЗНО   
  ДПА   
  Методична робота   
  Проекти   
  Виховання   
  Репозитарій   
  Відеотека   
  Учням   
  Батькам   
  Сторінка психолога   
  Самоврядування   
  Музей В.З.Вайсера   
  Шкільна газета   
  Спорт   
  Дозвілля   
  Гостьова книга   
  Доступ до
публічної інформації
 
 

Останні новини:

2018-04-10

06.04.2018 року показовий День цивільного захисту провели на базі НВК №10. Рятувальники ділилися знаннями з директорами міських освітніх закладів й з учнями. Останнім продемонстрували засоби захисту, рятувальне спорядження та навіть привезли зразки боєприпасів. Також у школі провели операцію «Евакуація».

Докладніше...
2018-03-29

Атестація-2018.

Основними принципами атестації є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об'єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.
Міжатестаційний період – це час для урізноманітнення форм, методів та засобів навчання; оволодіння сучасними освітніми технологіями, зокрема цифровими освітніми ресурсами. Нова українська школа заохочує вчителя до творчого зростання, до розвитку інтересів, нахилів та здібностей учнів, їх соціалізації.

Докладніше...
2018-03-24

23 березня 2018 року учень 10-Б класу Дзинюк Микола взяв участь у ХVI всеукраїнській науково-практичній Skype-конференції молодих учених та студентів «Проблеми та перспективи розвитку національної економіки в умовах глобалізації».

 
Докладніше...
2018-03-17

Висловлюємо щиру вдячність маленькій, але дуже наполегливій команді: Міроновій Софії, Міроновій Наталії Геннадіївні, Бітюк Марині Юріївні! Спільні зусилля учениці, науковця й вчителя увінчалися успіхом – перемогою у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології!  Високо цінуємо такий результат – найкращий приклад об’єднання родини і школи для розвитку обдарованої особистості.  Результатом системності та цілеспрямованості підготовки учениці 10-Б класу НВК№10 Міронової Софії стало нагородження дипломом І ступеня!

Докладніше...
2018-02-25
Щиро вітаємо членів учнівського наукового товариства МАН НВК№10, які 24 лютого 2018 року взяли участь у ХVІІІ Всеукраїнській «Універсіаді» - конкурсі Київського міжнародного університету на кращу пошуково-дослідницьку роботу! Щороку юні дослідники нашого навчального закладу перемагають в «Універсіаді».
Докладніше...
2018-02-22

Про забезпечення учнів 5-х класів підручниками

Переглянути звіт

Докладніше...
2018-02-22

До 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського 

Докладніше...
2018-02-22
Шановні батьки! Нагадую ! 22 лютого о 17.30. в актовій залі НВК№10 відбудуться батьківські збори для батьків майбутніх першокласників.
Докладніше...

Міжнародна діяльність

Співпраця з Молодіжним об’єднанням М. Гузе (Німеччина)

   У 2010році в НВК№10 м. Хмельницького відбулася зустріч учнів та вчителів школи з керівником товариства «Інформаційний центр порохової фабрики Лібенау» Мартіном Гузе, який приїхав для здійснення пошукової роботи (пошук подільських остарбайтерів, що працювали в Лібенау) в обласному архіві міста Хмельницького. М. Гузе – дипломований соціальний педагог, викладач спеціалізованої школи, в якій навчаються діти з деструктивним ставленням до оточуючого світу та утрудненнями в навчанні. Саме ці підлітки під керівництвом Мартіна вирішили створити Молодіжне об’єднання, яке досліджує тему націонал-соціалізму, історію молодого покоління в фашистських концтаборах Морінгена та Укермарка, каторжну працю на пороховій фабриці Лібенау тощо.

   У 2010-2011 н.р. учень 10-В класу Шиченко Віталій захищав наукову роботу «Остарбайтери Хмельниччини. Спільне україно-німецьке дослідження». Практичне застосування роботи знаходиться у площині співпраці групи пошуковців НВК №10 м. Хмельницького з Молодіжним об’єднанням М. Гузе, міжнародним фондом «Фонд Взаєморозуміння і примирення» та учнями - пошуковцями однієї з німецьких шкіл. Перспектива розвитку пов’язана з підготовкою участі учнів НВК№10 в проекті FLORA (переклад скорочень з німецької «Готові Жити Без Расизму та Обмежень») району Нінбург/Везель.Детальніше про проект

"Тріщина крізь усе життя" - спільний пошуковий історичний проект з гімназією ім. Йоганнеса Рау (м.Вупперталь, Німеччина)

    Спільний пошуковий історичний проект поєднав педагогів та учнів НВК №10 м. Хмельницький і гімназії імені Йоганнеса Рау німецького міста Вупперталь. Його метою є вивчення історії остарбайтерів Поділля, які під час Другої світової війни перебували на примусових роботах у Німеччині.
    У міжнародному проекті тематика примусової праці, расової та етнічної дискримінації розглядається з точки зору прав людини. Для наукових робіт учні збирають свідчення очевидців подій, опрацьовують відповідні історичні джерела, праці дослідників теми.
    Учні 10-Б та 10-В класів активно ведуть пошукову роботу і поглиблено вивчають англійську мову, що, поряд із німецькою, є мовою спілкування в межах співпраці. У червні 2011 р. планується відвідини німецькими учнями НВК №10.

Детальніше про проект

Співпраця з польським спортивним клубом СМС «Краків»

    У квітні 2011 р. було укладено угоду про співпрацю між спортивними клубами СМС «Краків» (Польща) та ФК «Проскурів-Фортуна».

У червні 2011 року польська сторона запрошує до участі в футбольному турнірі команди футболістів НВК №10 м. Хмельницького вікової групи 1999-98 років народження – учнів 6-Е, 7-Д класів. Турнір відбудеться в місті Кракові, Польща.

 

Мирослав Гиларський та Святослав Ратушняк у футболках клубу СМС «Краків» Фото на згадку

 

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Випадкове фото


Опитування:
 
   Який напрям навчання тобі до вподоби?
  природничо-математичний
  спортивний
  філологічний
  технологічний
  суспільно-гуманітарний
  художньо-естетичнийДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Олійник М.З. (21.04)
Бєлякова Л.О. (23.04)
Чорноконь М.А. (25.04)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Іменинників немає


Код кнопки сайту НВК №10

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Кам`янець-Подільський національний університет ім. І.Огієнка

Хмельницький університет управління та права

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія

Хмельницький міжшкільний навчально-виробничий комбінат

Обласний факультатив з програмування

Пещера Атлантида


 
© XEOL 2017