Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького
Навчається учнів: 1396
Хлопчиків: 735
Дівчаток: 661
Працює педагогів: 95
Щодо зарахування дітей до 1 класів у 2022-23 н.р.
Вступна кампанія-2022
Режим роботи НВК№10
Здобувачів освіти 4-х, 9-х класів звільнено від ДПА
20.05.2022
Всеукраїнська науково-практична конф.: Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді
19 травня 2022 року з нагоди Дня науки на базі Хмельницького інституту МАУП відбулася ХІХ Всеукраїнська науково-практична конференція «Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді», в якій взяли участь учні навчально-виховного комплексу №10 м.Хмельницького. Напередодні конференції відбувся ХIХ Всеукраїнський конкурс студентських та учнівських наукових робіт «УКРАЇНА У СУЧАСНОМУ ГЕОПОЛІТИЧНОМУ ПРОСТОРІ: ПОГЛЯД МОЛОДІ», на якій було представлено 100 наукових студентських та учнівських досліджень. Журі відмітило високу науковість робіт юних дослідників нашого навчального закладу. Грамотою Хмельницького ІППО відзначено наукове дослідження Галюс Вікторії (11-Б клас) «Краудсорсинг як інноваційна технологія реалізації проєктів в умовах коронакризи», грамотами Хмельницькго інституту імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, відзначені дослідження Левчунця Антона (6-А клас) «Дослідження ринку електромобілів України» та Пец Марини (9-Б клас) «Соціальна реклама як вид мистецтва та її вплив на формування громадської думки українців». Переможне І місце у ХIХ Всеукраїнському конкурсі студентських та учнівських наукових робіт «УКРАЇНА У СУЧАСНОМУ ГЕОПОЛІТИЧНОМУ ПРОСТОРІ: ПОГЛЯД МОЛОДІ» виборола учениця 10-А класу Закаріа Христина з дослідженням «Астротурфінг як інструмент маніпуляції громадською думкою». Щирі привітання юним науковцям! Подальших цікавих досліджень та перемог!
13.05.2022
Онлайн зустріч з кафедрою соціології КПІ
12 травня 2022 р. відбулася зустріч випускників НВК№10 та викладачів кафедри соціології факультету соціології і права Національного технічного університету України ”Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. Під час ZOOM-зустрічі майбутні абітурієнти дізналися про основні навчальні програми факультету, особливості навчання на факультеті та традиції студентської родини КПІ. Провідний навчальний заклад презентували кандидат філософських наук Тетяна Володимирівна Коломієць, кандидат політичних наук Олексій Леонідович Якубін та старший викладач кафедри соціології Дар’я Володимирівна Макаренко. Факультет соціології та права КПІ - це прекрасний вибір для того, хто прагне побудувати успішну кар’єру та провести роки свого студентського життя так, щоб потім із задоволенням про них згадувати як про найкращі у своєму житті. Факультет соціології і права Національного технічного університету України ”Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” запрошує поповнити студентську родину випускниками НВК №10.
13.05.2022
Перший крок у науку 2022
Завершився ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів здобувачів освіти 6-8 класів «Перший крок у науку», у якому Попіль Вероніка, учениця 6-Г класу, та Левчунець Антон, учень 6-А класу, представляли свої наукові дослідження, виконані під керівництвом вчительки НВК№10 Юхимович Оксани Антонівни. За підсумками конкурсу наукове дослідження Вероніки «Дослідження кібербулінгу в Україні та аналіз шляхів протидії його проявам» (секція "Кібербезпека" наукове відділення комп'ютерних наук) та наукове дослідження Антона «Дослідження ринку електромобілів України» (секція "Мікроекономіка та макроекономіка" наукове відділення економіки) визнані кращими- І місце!!! Вітаємо юних дослідників з успішним першим кроком в серйозну науку! Крокуємо далі! Так крок за кроком ми досягенемо вершини!