Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького
Навчається учнів: 1400
Хлопчиків: 727
Дівчаток: 673
Працює педагогів: 88
Відвідувачам басейну
30.01.2023
Вітаємо Хараджу Єлизавету з І місцем в обласній олімпіаді з біології!
Найкращі вітання здобувачці освіти 8-В класу Хараджі Єлизаветі, яка посіла І місце в обласній олімпіаді з біології! В обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології серед 8-11-х класів взяли участь 94 учні: 24 - 8-х класів, 26 – 9-х класів, 21 – 10-х класів та 23 учні 11-х класів. Це кращі майбутні біологи у своїх вікових групах. Проходила олімпіада у два тури – теоретичний та практичний. Під час проведення практичного туру учасникам були запропоновані непересічні лабораторні роботи, виконання яких продемонструвало практичні навички школярів, їх вміння працювати із лабораторним обладнанням, здатність розв’язувати нетривіальні завдання, робити логічні висновки та аналізувати дані. Нашій переможниці Єлизаветі бажаємо міцного здоров'я, майбутніх перемог! Щирі вітання наставниці - вчительці біології Марині Бітюк!
14.01.2023
Вітаємо переможців І етапу конкурсу-захисту МАН-2023!
Найкращі вітання учням-переможцям І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України! І місце - секція "Історія України" - Велісевич Дар'я - 11-А кл. - наукова керівничка Аліна Дяченко II місце - секція "Англійська мова" - Славінська Яна - 11-Б кл. - наукова керівничка Оксана Шклярук II місце - секція "Журналістика" - Пец Марина - 10-А кл. - наукова керівничка Оксана Юхимович II місце - секція "Охорона здоров'я" - Скочеляс Марія - 9-В кл. - наукова керівничка Світлана Войцехівська II місце - секція "Літературна творчість" - Глущенко Софія - 8-В кл. - наукова керівничка Альбіна Кошевко III місце - секція "Психологія" - Ковальчук Софія - 10-А кл. - наукова керівничка Леся Янковська III місце - секція "Українська мова" - Собко Валерія - 10-А кл. - наукова керівничка Наталія Кракович лауреатка конкурсу - секція "Українська мова" - Ковальчук Софія - 10-А кл. - наукова керівничка Любов Ковальчук Зазначимо, що усі роботи мають високий рейтинговий бал, на порядок вищий від визначеного місця. Бажаємо міцного здоров'я й нових перемог юним науковцям та їх науковим керівникам! Це особливі перемоги в особливий рік: уміння зосередитися і на навчанні, і на науковій роботі попри повітряні тривоги, попри відключення світла, попри перебої з інтернетом свідчать про високий рівень самоорганізації, силу волі, бажання розвиватись і розбудовувати нашу державу. Дякуємо воїнам ЗСУ, завдяки яким стало можливим проведення конкурсу-захисту МАН! Знаємо, що для військових на фронті дуже важливі наші маленькі досягнення, тож разом - до Перемоги!
30.12.2022
Іграшки-обереги "Від твого вчителя" для ЗСУ
29 грудня, перечекавши рашистські обстріли, після відбою повітряної тривоги, учителі НВК№10 зібрались на педагогічну раду. Підбиваючи підсумки роботи у 2022 році, плануючи наступні події у прийдешньому 2023 році, педагоги зазначили, що однією з найважливіших справ є волонтерська. Тому гуртом подонатили на потреби ЗСУ, а іграшки-обереги, виготовлені вчителями, з позначкою "ВІД ТВОГО ВЧИТЕЛЯ" та випечені домашні солодощі вже помандрували на фронт разом з "Волонтерами Поділля". Спільно робимо усе можливе, аби наблизити ПЕРЕМОГУ.