Авторизація необхідна для використання всіх можливостей і ресурсів сайту.

Стартовий Логін і Пароль Ви можете отримати у класного керівника Вашої дитини.

Далі, ви можете використовувати або цей Логін і Пароль, або створити собі нові в розділі "Налаштування".

Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького
Навчається учнів: 1426
Хлопчиків: 749
Дівчаток: 677
Працює педагогів: 95
Чи брали участь у роботі органу управління навчального закладу (наприклад, батьківського комітету, ради школи)?
Відповісти
Тиждень безпеки життєдіяльності
Конкурс до Дня Гідності та Свободи
У 5-Д класі навчаються толерантності
5 клас - непростий період для школярів, коли відбувається дорослішання. Здобувачі освіти 5-Д класу разом з класною керівничкою Світланою Медвецькою та юристкою Хмельницького центру безоплатної правової допомоги провели практичне заняття. Діти навчалися тому, як важливо проаналізувати власні вчинки, як будувати стосунки на доброзичливій основі, навчалися взаємоповазі й здатності бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе
Вітаємо Марину Пец, переможницю конкурсу ім. Яцика
Щиро вітаємо переможницю міського етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика Пец Марину (8 клас), яка посіла ІІІ місце! Дякуємо вчительці Шкарпеті Ю.М., яка підготувала переможницю!
23.11.2020
Вітаємо переможців олімпіади з математики!
Щиро вітаємо переможців міського етапу олімпіади з математики Василашка Платона (7 клас) та Приймака Юрія (11 клас) - хлопці посіли ІІІ місця! Дякуємо вчителям Ткачук Л.О. та Дмитрак Т.Й., які підготували переможців!