xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
Переглядів: 20048
 Головна  Новини  Фотогалерея  Контакти  Карта сайту  
Пошук по сайту
  
 
  Про НВК   
  Навчання   
  Обдарована дитина   
  Початкова школа   
  ЗНО   
  ДПА   
  Методична робота   
  Методкабінет  
   Структура  
   МО вчителів початкових класів  
   МО вчителів української мови та літератури  
   МО вчителів математики, фізики, інформатики  
   МО вчителів іноземних мов  
   МО вчителів історії та правознавства  
   МО вчителів географії та економіки  
   МО вчителів світової літератури  
   МО вчителів хімії та біології  
   МО вчителів трудового навчання  
   МО вчителів фізичного виховання, музики та образотворчого мистецтва  
  Проекти   
  Виховання   
  Репозитарій   
  Відеотека   
  Учням   
  Батькам   
  Сторінка психолога   
  Самоврядування   
  Музей В.З.Вайсера   
  Шкільна газета   
  Спорт   
  Дозвілля   
  Гостьова книга   
  Доступ до
публічної інформації
 
 

Останні новини:

2018-04-10

06.04.2018 року показовий День цивільного захисту провели на базі НВК №10. Рятувальники ділилися знаннями з директорами міських освітніх закладів й з учнями. Останнім продемонстрували засоби захисту, рятувальне спорядження та навіть привезли зразки боєприпасів. Також у школі провели операцію «Евакуація».

Докладніше...
2018-03-29

Атестація-2018.

Основними принципами атестації є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об'єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.
Міжатестаційний період – це час для урізноманітнення форм, методів та засобів навчання; оволодіння сучасними освітніми технологіями, зокрема цифровими освітніми ресурсами. Нова українська школа заохочує вчителя до творчого зростання, до розвитку інтересів, нахилів та здібностей учнів, їх соціалізації.

Докладніше...
2018-03-24

23 березня 2018 року учень 10-Б класу Дзинюк Микола взяв участь у ХVI всеукраїнській науково-практичній Skype-конференції молодих учених та студентів «Проблеми та перспективи розвитку національної економіки в умовах глобалізації».

 
Докладніше...
2018-03-17

Висловлюємо щиру вдячність маленькій, але дуже наполегливій команді: Міроновій Софії, Міроновій Наталії Геннадіївні, Бітюк Марині Юріївні! Спільні зусилля учениці, науковця й вчителя увінчалися успіхом – перемогою у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології!  Високо цінуємо такий результат – найкращий приклад об’єднання родини і школи для розвитку обдарованої особистості.  Результатом системності та цілеспрямованості підготовки учениці 10-Б класу НВК№10 Міронової Софії стало нагородження дипломом І ступеня!

Докладніше...
2018-02-25
Щиро вітаємо членів учнівського наукового товариства МАН НВК№10, які 24 лютого 2018 року взяли участь у ХVІІІ Всеукраїнській «Універсіаді» - конкурсі Київського міжнародного університету на кращу пошуково-дослідницьку роботу! Щороку юні дослідники нашого навчального закладу перемагають в «Універсіаді».
Докладніше...
2018-02-22

Про забезпечення учнів 5-х класів підручниками

Переглянути звіт

Докладніше...
2018-02-22

До 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського 

Докладніше...
2018-02-22
Шановні батьки! Нагадую ! 22 лютого о 17.30. в актовій залі НВК№10 відбудуться батьківські збори для батьків майбутніх першокласників.
Докладніше...

Методкабінет
 • Вчитель історії НВК№10 Дяченко А.М. стала учасницею важливої події! Міністерство освіти і науки України, Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору 8-9 лютого 2017 р. провели Другий всеукраїнський методичний семінар для освітян «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор та інші геноциди». До участі в семінарі була запрошена Дяченко Аліна Михайлівна як один з переможців конкурсу «Вчитель року-2016» в номінації «Історія». 
  Семінар був багатим на події та зустрічі з такими особистостями як: Мустафа Джемілєв, уповноважений Президента у справах кримсько-татарського народу, депутат ВР України; Людмила Гриневич, доктор історичних наук, директорка Українського науково-дослідного центру вивчення Голодомору; Станіслав Кульчицький, доктор історичних наук Інституту історії України НАН України; Володимир В’ятрович, кандидат історичних наук Українського інституту національної пам’яті та ін.
  Міністерство освіти і науки України представляли Лілія Гриневич, Павло Хобзей, Раїса Євтушенко. 
  Неоціненного досвіду набула наша Аліна Михайлівна, взявши участь у майстер-класі «Метод проектів у викладанні історії Голодомору – геноциду українського народу» та працюючи в Центральному державному архіві громадських об’єднань України.

  Безымянный коллаж (2)

 • 07-08.12. 2016 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності "Вчитель року-2017" в номінації "Біологія". Від нашого навчального закладу участь у конкурсі взяла Ю.В. Прозоровська. 
  Пишаємося тим, що Юлія Володимирівна виборола І місце! 

  Безымянный коллаж (1)

 • Вимогою часу до школи є формування в учнів цілісної картини світу. Саме інтегровані уроки ( коли у межах одного уроку вивчається матеріал різних навчальних предметів), а також бінарні інтегровані уроки (коли у межах двох уроків поспіль опрацьовується матеріал двох і більше навчальних предметів) спроможні відповісти на виклики часу.
  Педагогічний колектив НВК№10 розпочав серію відкритих інтегрованих уроків. 15 листопада відбувся бінарний інтегрований урок української літератури у 6-Г класі. Його підготували та провели учителі української літератури Мандзюк О.Ю., зарубіжної літератури Медулич Л.М., образотворчого мистецтва Юрчак В.М., французької мови Бондар А.Г., німецької мови. На уроці було використано можливості Офісу 365.
  У 5-А класі відбувся інтегрований урок музики (учитель Мельник І.О.,історії Хруленко Г.В., образотворчого мистецтва Юрчак В.М.).
  На уроках були запрошені батьки учнів.Таким чином у нашому закладі реалізовуються принципи педагогіки партнерства між учнями, учителями та батьками. В результаті роботи над цими двома уроками народилось два інноваційних педагогічних проекта, цікаві думки та ідеї, які наш колектив обов'язково втілить у життя! А попереду нові цікаві інтегровані уроки, сповнені педагогічної творчості. Ми готові до викликів часу. Ми готові навчатися та мінятися разом із нашими учнями. Ми прагнемо бути цікавими для дітей, зробити навчання захоплюючим!


 • Більше чверті педколективу школи в різні роки стали переможцями різних рівнів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Вчитель року»:
  Худецька Л.В. - «Вчитель року-2014» в номінації географія – ІІ місце у міському етапі
  Кракович Н.В. - «Вчитель року-2015» в номінації українська мова та література – ІІ місце у міському етапі 
  Юрчак В.М. - «Вчитель року-2015» в номінації образотворче мистецтво – ІІ місце у міському етапі 
  Дяченко А.М. - «Вчитель року-2016» в номінації історія – І місце у міському, І місце в обласному, ІV місце у фінальному етапі; грамота НАПУ «За особливі успіхи у формуванні науково-пізнавальної діяльності учнів на уроках історії».
   
 • У конкурсі фахової майстерності "Вчитель року-2016" у номінації "Історія" ІV рейтингове місце посіла Дяченко Аліна Михайлівна. Вона не тільки стала дипломантом третього (заключного) туру Конкурсу, а й відзначена переможницею у номінації «За успіхи в організації пізнавальної діяльності учнів на уроках історії»   https://imzo.gov.ua/2016/04/25/nazvano-peremozhtsya-ta-laureativ-tretogo-zaklyuchnogo-turu-vseukrayinskogo-konkursu-uchitel-roku-2016-u-nominatsiyi-istoriya/ 
   
 • Запис вебінару методистів та голів МО вчителів хімії Хмельницької області з питання організації проектної діяльності на уроках хімії від 10 березня 2016р.  - http://aconnect.hoippo.km.ua:8080/p5fb9woha5p/
   
 • Стаття Мігунової І.А. Використання хмарних технологій у процесі управління навчальним закладом Читати

 • АТЕСТАЦІЯ

 • Національна стратегія розвитку освіти в Україні на 2012–2021 роки Скачати
   
 • Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти Скачати
   
 • Основні особливісті нового Державного стандарту Скачати
   
 • Про затвердження Концепції профільного навчання у старшій школі Скачати
   
 • Візитка Інформаційного простору вчителя Скачати
   
 • Інформаційний простір вчителя НВК Скачати
   
 • Загальні методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу у 5-х класах ЗНЗ Скачати
   
 • Рекомендації вчителям 7 кл. Скачати
   
 • Посібник по адаптації п`ятикласників. Частина І.Скачати
   
 • Посібник по адаптації п`ятикласників. Частина ІI.Скачати
   
 • Посібник по адаптації п`ятикласників. Частина ІII.Скачати
   
 • Як уникнути проблем адаптації учнів 5-х класів до навчання в середній школі? Скачати
   
 • Теоретичні та методичні засади реалізації нового Державного стандарту освітньої галузі «Математика» у 5 класах Скачати
   
 • Як підготувати сучасний урок Скачати

Рекомендації по викладанню предметів у 2015-2016 н.р:

Лист МОН України від 1/9-380 від 10.08.2015 «Щодо методичних рекомендацій для учнів 4-х та 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів»

 1. Початкова школа - 4 клас
 2. Українська мова і література - 7клас
 3. Зарубіжна література – 7 клас
 4. Мови та літератури національних меншин - 7 клас
 5. Іноземні мови - 7 клас
 6. Історія України – 7 клас
 7. Всесвітня історія - 7 клас
 8. Математика - 7 клас
 9. Інформатика – 7 клас
 10. Географія – 7 клас
 11. Біологія – 7 клас
 12. Фізика – 7 клас
 13. Хімія – 7 клас
 14. Трудове навчання – 7 клас

Інструктивно-методичні рекомендації

Лист Міністерства № 1/9-426 від 01.06.2012 "Щодо інструктивно-методичних рекомендацій із базових дисциплін"

 1. Біологія. Екологія. Природознавство
 2. Географія
 3. Економіка
 4. Захист Вітчизни
 5. Іноземні мови
 6. Інформатика
 7. Математика
 8. Основи здоров'я
 9. Початкова школа
 10. Предмети суспільно-гуманітарного спрямування
 11. Світова література
 12. Трудове навчання. Креслення
 13. Українська література
 14. Українська мова та рідні мови, інтегровані курси Література
 15. Українська мова
 16. Фізика. Астрономія
 17. Фізична культура
 18. Хімія
 19. Художньо-естетичний цикл

Навчальні програми за новим Державним стандартом

Орієнтовне календарно-тематичне планування
(з сайту Управління освіти Хмельницької міської ради)

 • Орієнтовне календарно-тематичне планування з української мови для 5 класу на 2013-2014 навчальний рік Скачати
 • Орієнтовне календарно-тематичне планування з української літератури для 5 класу на 2013-2014 н.р. Скачати
 • Орієнтовне календарно-тематичне планування зі світової літератури для 5 класу на 2013-2014 н.р. Скачати
 • Орієнтовне календарно-тематичне планування з англійської мови для 2 класу спеціалізованих шкіл за новим Державним стандартом Скачати
 • Календарне планування з основ здоров’я Скачати

 

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Випадкове фото


Опитування:
 
   Який напрям навчання тобі до вподоби?
  природничо-математичний
  спортивний
  філологічний
  технологічний
  суспільно-гуманітарний
  художньо-естетичнийДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Олійник М.З. (21.04)
Бєлякова Л.О. (23.04)
Чорноконь М.А. (25.04)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Іменинників немає


Код кнопки сайту НВК №10

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Кам`янець-Подільський національний університет ім. І.Огієнка

Хмельницький університет управління та права

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія

Хмельницький міжшкільний навчально-виробничий комбінат

Обласний факультатив з програмування

Пещера Атлантида


 
© XEOL 2017