Авторизація
Логін
Пароль


Авторизація необхідна для використання всіх можливостей і ресурсів сайту.

Стартовий Логін і Пароль Ви можете отримати у класного керівника Вашої дитини.

Далі, ви можете використовувати або цей Логін і Пароль, або створити собі нові в розділі "Налаштування".

Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького
Навчається учнів: 1425
Хлопчиків: 752
Дівчаток: 673
Працює педагогів: 95
Незабаром стартує хмарне середовище НВК№10 G-Suite for Education
Запрошуємо на роботу вчителів
25.09.2020
Відкриття нового корпусу
25 вересня - цей день уже увійшов в історію НВК№10! У рідній школі побільшало корпусів: нове сучасне приміщення подарувала міська влада! 250 учнів перейдуть у 1 зміну й будуть навчатися в новеньких класах. Спеціально для свята відкриття вчителі НВК№10 написали, а учениці 3‑4‑х класів заспівали чудову радісну пісеньку, в якій є такі слова: Школо, рідна наша оселя, Ти потужний старт дала. Вчитись будемо щодня - Насолода навчання!
03.09.2020
6 учительок НВК№10 стали MIE-експертами 2020-2021
З 2015 року колектив школи працює в навчальному хмаро орієнтованому середовищі MS Office365. Використання програм OneNote, Sway, Teams стає в нагоді при виконанні старшокласниками проєктних робіт. А ще педагоги НВК№10 підвищують свою кваліфікацію, вивчаючи курси на платформі Microsoft Education. Щороку у спільноті визначають кращих учителів - експертів Microsoft Innovative Educator в кожній країні. Пишаємось, що у цьому році серед українських експертів наші учительки - Козубай Людмила, Савіцька Оксана, Юхимович Оксана, Гончарук Юлія, Прозоровська Юлія, Дяченко Аліна!
01.09.2020
Прем'єр-міністр України відвідав НВК№10
01 вересня 2020 року під час робочої поїздки Денис Шмигаль позапланово перевірив стан дотримання карантинних заходів у навчально-виховному комплексі № 10 м. Хмельницького та ознайомився з організацією освітнього процесу. «Процес організований. Діти вчаться. Вчителі знають, що робити. У школі все зроблено за тими нормативами, що розробили МОЗ і МОН. Перший урок відбувся, і він сьогодні якраз мав бути про культуру життя в нових умовах, пов’язаних із пандемією коронавірусу. Упевнений, що Хмельниччина з цим справиться», – резюмував Денис Шмигаль.